Зараз читаю
У другому півфіналі Суперкубка Іспанії лицем до лиця зійшлися Реал і Атлетик

У другому півфіналі Суперкубка Іспанії лицем до лиця зійшлися Реал і Атлетик. Нагадаємо, Барселона в серії пенальті обіграла Реал Сосьєдад і стала першим півфіналістом турніру.

Останній раз Реал і Атлетик перетиналися майже місяць тому. Тоді в рамках чемпіонату команда Зідана впевнено обіграла суперника (3: 1) завдяки дублю Бензема.

Власне,  коуч «вершкових» очікувано з перших хвилин надав Каріму місце на чолі атаки. Відзначимо, що француз 13 раз забивав у ворота басків, і це його улюблена команда. Бензема зумів поліпшити свою статистику в матчах проти Атлетика, але його гол не вплинув на кінцевий результат. Героєм поєдинку став Рауль Гарсія. Вже на 18-ій хвилині іспанець реалізував вихід один на один і відкрив рахунок. А передувала голу груба помилка Васкеса, який у простій ситуації віддав м’яч супернику. Дані Гарсія вчасно зорієнтувався, відпасував на свого однофамільця, а той спокійно переграв Куртуа. 0: 1.

Якщо після першого пропущеного Реал проявляв активність на половині поля суперника, то після другого почалася метушня, яка ледь не обернулася для “вершкових” катастрофою. Зіграй Вільямс акуратніше в одному з епізодів, номінальні господарі могли піти на перерву, програючи з великим рахунком. Атлетик продовжив діяти на контратаках і в другому таймі. На 62-ій хвилині Муніаїн міг ховати Реал, але неточно пробив головою з забійної позиції. Після цього епізоду Реал понісся вперед. Протягом семи хвилин Асенсио двічі стрясав каркас ворота Симона, а на 75-ій хвилині Бензема скоротив відставання. Карім скористався скидкою Каземіро і забив вищезгаданий 14-й гол у ворота Атлетика. 1: 2.

Джерело: Футбол