Новини України та світу

Іран аналізує конфлікт в Україні з метою вдосконалення своєї військової стратегії, - повідомляє Financial Times.

Іран аналізує бойові дії в Україні та адаптує свою оборонну доктрину, враховуючи досвід сучасної війни з використанням дронів.

Згідно з повідомленням Цензор.НЕТ, цю інформацію публікує Financial Times, зазначає UAINFO.org.

Один із керівників військових сил Ірану, Хосейн Дадванд, відповідальний за підготовку особового складу, висловив думку про необхідність кардинальних змін у структурі збройних сил країни. Він зазначив, що досвід війни в Україні продемонстрував життєву важливість активного використання недорогих безпілотних літальних апаратів та інтеграції технологій штучного інтелекту. Дадванд також підкреслив важливість підвищення мобільності армії та зміцнення кібероперацій.

Читайте також: Іран підтвердив, що відмовляється від другого раунду переговорів зі США

В іранських військових колах тривають дискусії щодо напрямів переозброєння. Частина експертів виступає за подальший розвиток безпілотних систем, тоді як інші вважають пріоритетом закупівлю сучасної авіації та модернізацію застарілої інфраструктури.

У професійних виданнях Ірану також вказується на існуючі внутрішні труднощі армії, зокрема на помилки в плануванні, брак кваліфікованих фахівців та необхідність модернізації техніки. Особливо відзначається зацікавленість до українського досвіду у боротьбі з чисельно сильнішим ворогом, що сприймається як зразок для вдосконалення власної оборонної промисловості та військової тактики.

Читайте також