Метою кібератаки з боку Китаю на Міністерство фінансів США став відділ, що відповідає за санкції, повідомляє WP.
Згідно з інформацією, яку надає Укрінформ, дані новини опублікував The Washington Post.
Злам OFAC, зокрема, може спричинити витік конфіденційних даних стосовно внутрішніх обговорень адміністрації США щодо введення санкцій проти окремих осіб або підприємств.
Перш ніж запровадити обмежувальні заходи, OFAC складає "адміністративний протокол", де розписано, наскільки зібрані докази відповідають законодавчим або нормативним критеріям для внесення осіб/компаній у санкційний список.
За словами поінформованих співрозмовників, також хакери атакували офіс Міністра фінансів США та Управління фінансових досліджень Мінфіну США.
Ці дії свідчать про прагнення Пекіна здобути розвідувальну інформацію про свого головного суперника у глобальній боротьбі за владу і вплив.
Сучасні та колишні американські чиновники зазначають, що головною метою китайського уряду є китайські підприємства, стосовно яких уряд США обдумує можливість запровадження фінансових обмежень.
Представник Міністерства фінансів США не став коментувати ситуацію, в той час як Міністерство закордонних справ Китаю охарактеризувало звинувачення щодо хакерського зламу як "негрунтовні" і підкреслило, що Пекін завжди заперечував проти будь-яких форм кібернападів.
Вказується, що кібератака була реалізована через компрометацію програмного забезпечення постачальника, який надає послуги Міністерству фінансів.
Згідно з інформацією, наданою Укрінформом, Міністерство фінансів США поінформувало Конгрес про те, що в його системи відбулося хакерське втручання, пов'язане з китайським урядом, внаслідок якого зловмисники отримали доступ до комп'ютерної мережі державних установ.