Державний департамент США оголосив про новий підхід у веденні переговорів з Росією та Україною.

Цю інформацію озвучила речниця Державного департаменту США Теммі Брюс, повідомляє РБК-Україна, посилаючись на її коментарі під час брифінгу.
"Основна суть нововведень полягає в тому, що ми більше не будемо миттєво мандрувати по світу для проведення зустрічей і виконання ролі посередників. Ми, як і раніше, віддані нашій участі й готові підтримати, чим зможемо, але тепер усе залежить від самих учасників конфлікту," - зазначила вона.
Вона зазначила, що існують й інші частини світу, які вимагають нашої уваги. "Держсекретар (Марко Рубіо, - ред.) також підкреслив, що, хоча наш підхід буде відрізнятися, зміняться також і способи нашої участі у цьому процесі. Ми більше не будемо виступати в ролі посередників," - додала вона.
Відповідаючи на питання про можливість введення вторинних санкцій США проти покупців російської нафти, подібно до тих, що були застосовані до Ірану, прес-секретар Державного департаменту зазначила, що президент США Дональд Трамп "знову підтвердив свою готовність рухатися в цьому напрямку".
"Безсумнівно, що ми не плануємо скасовувати жодні з чинних санкцій. Президент прагне, щоб кожен наш крок як нації здійснювався через дипломатію, і це підкреслює його відданість цьому підходу," - зазначила вона.
Брюс повідомила, що концепція попередньої адміністрації США полягала в тому, що протягом принаймні трьох років не було жодних переговорів з Росією.
Трамп і Рубіо вважають, що важливо спілкуватися з людьми безпосередньо, лицем до лиця, один на один.
"Я не збираюся спекулювати на темі, що можуть обговорювати президенти Трамп і Путін. Мені відомо, що президент Трамп діє з конкретною метою — зупинити насильство і криваві конфлікти", — зазначила вона.
Нагадаємо, українці втратили надію на те, що президент США Дональд Трамп хоче справедливого миру для України вже в березні. У квітні рейтинг довіри до Трампа серед українців упав до 7%.
Актуальні та значущі новини про війну Росії проти України можна знайти на каналі РБК-Україна в Telegram.