"Ні один вираз не зможе перевершити цей багаточлен": українська вчителька викликала бурю обговорень у мережі своїм життєвим відео.
Вчителька початкових класів з України, Діана Палаш, стала причиною бурхливих обговорень в мережі через своє написання слова "попадання". Вона також підкреслила "важку долю педагогів".
У своєму відео на TikTok Палаш продемонструвала, як спочатку написала слово "попа", але згодом доповнила його до кінця. Вчителька зазначила, що це слово має більш розгорнуте значення. Хоча у ролику не видно учнів, ймовірно, вона натякала на те, що діти могли сміятися з первісного написання.
Одночасно під публікацією користувачі соціальних мереж почали залишати й інші слова, які, ймовірно, викликають усмішки у дітей. Зокрема, коментар "Многочлен не переплюне жодне слово" зібрав понад три тисячі лайків. (Нагадаємо, що «многочлен» - це алгебраїчний вираз, що є сумою кількох одночленів).
Українці вказали на інші слова та зазначили, що досі з деякими з них сміються.
Одного разу учень поцікавився: "Що станеться, якщо я зміню порядок слів у фразі "ро-блять"? Чи вважатиметься це помилкою?"
"В історії є свої герої. У 7 класі - це Піпін Короткий, у 8 класі - Іпатій Потій. Реакція дітей приблизно така сама".
"Фізика: паличка з ебоніту"
Я вчителька біології, і кожна тема, що стосується розмноження, викликає у мене справжнє захоплення.
Я згадую, у нас у класі був хлопець, який трохи заїкався. Коли він намагався вимовити фразу "Де білка?", то завжди виходило "дебілка". Усі навколо просто сміялися.
У мене син намагається освоїти читання, але щоразу, коли він читає, перетворює слова на різні нецензурні висловлювання і сміється з цього. Сподіваюсь, в школі він не ділитиметься такими жартами.
Раніше OBOZ.UA повідомляв, що в Інтернеті розгорілася суперечка через зображення вчителя, який відпочиває під час канікул.