Лотерейний переможець отримав виграш у шести цифрах: з якої причини його наразі шукають?
Оператори Національної лотереї Великої Британії терміново намагаються зв'язатися з власником виграшного квитка EuroMillions, купленого в окрузі Повіс. Цей щасливчик виграв більше 112 тисяч фунтів стерлінгів (приблизно 6 мільйонів 377 тисяч гривень) під час розіграшу 12 грудня, але досі не звернувся за своїм виграшем.
Цю інформацію передає видання Mirror.
Триває розшук британця, який став власником шестизначного виграшу EuroMillions у тиражі від 12 грудня. Щасливий квиток був куплений в окрузі Повіс у Вельсі -- в одній із торговельних точок Національної лотереї.
Мова йде про один з трьох виграшних лотерейних білетів у Великій Британії, які кожен забезпечили прибуток у розмірі 112 091 фунт стерлінгів. Усі покупці квитків у Повісі запрошуються ретельно перевірити свої результати. Переможець має можливість отримати свій приз до 10 червня 2026 року.
У лотерейному білеті з'явилися п'ять ключових чисел і одна "щаслива зірка". Виграшні номери: 7, 25, 30, 37, 41, а зірки - 5 і 11. Тим часом, основний джекпот у сумі 47 164 703 фунти дісталася гравцеві з Іспанії.
Енді Картер, старший консультант з питань співпраці з переможцями компанії Allwyn, яка є оператором Національної лотереї, висловив свою думку щодо поточної ситуації.
"Яким прекрасним завершенням 2025 року було б виграти шість цифр у EuroMillions! Ми з нетерпінням прагнемо об'єднати нашого щасливого переможця з його виграшем, тому закликаємо усіх учасників EuroMillions перевірити свої квитки — можливо, ви саме той, хто стане щасливчиком," — зазначив Картер.
Він також звернувся до можливого володаря квитка.
"Ви відвідували район Повісу за тиждень до розіграшу 12 грудня? Можливо, ви не є місцевим жителем — можливо, ви завітали туди напередодні Різдва, щоб побачитися з родичами чи друзями, купити квиток EuroMillions, а потім повернулися додому і сховали його в надійному місці. Якщо це вам знайомо, подумайте уважно про те, де може бути цей таємничий квиток, адже я щиро сподіваюся, що переможець отримає свої виграні гроші," — підкреслив старший консультант із роботи з виграшами компанії Allwyn.
"Щасливчик з Повісу — лише один з численних лауреатів EuroMillions у Великій Британії 2025 року, які здобули неймовірні суми. У цьому році в країні зареєстровано чотири виграші джекпоту на загальну суму 199 мільйонів фунтів," — зазначив Картер.
За його словами, найяскравіший момент стався в січні 2025 року, коли анонімний власник квитка виграв приголомшливі 83 млн фунтів, а згодом -- виграш у 65 млн фунтів на День святого Валентина. Жовтень приніс подвійну драму: два окремі джекпоти у 26 млн і 25 млн фунтів із різницею лише в один тиждень.
Відповідно до умов Національної лотереї, ті, хто виграв, повинні подати заяву про свій виграш протягом 180 днів з моменту проведення розіграшу, якщо у них є квиток.
До слова, 20-річна канадка Бренда Обен-Вега виграла в лотерею Gagnant à Vie і замість одноразової виплати в 1 млн дол. обрала пожиттєву "стипендію" у розмірі 1000 дол. щотижня. Соцмережі розкритикували це рішення, назвавши його втраченою вигодою через інфляцію, проте фінансові аналітики Moneywise вважають вибір дівчини раціональним.