ПСЖ планує здійснити трансфер на суму 65 мільйонів: увага прикута до Торреса з Барселони.
Футбольний клуб ПСЖ з Парижа зацікавлений у переході Феррана Торреса, нападаючого Барселони. Як зазначає Sport.es, каталонці визначили ціну на гравця в 65 мільйонів євро.
26-річний гравець висловив бажання приєднатися до паризького клубу, і очікується, що перемовини між двома командами почнуться найближчим часом.
Однак ПСЖ має намір зменшити ціну на Торреса, враховуючи, що його угода з Барселоною триватиме до червня 2027 року. Очікується, що сторони можуть домовитися про суму приблизно в 55 мільйонів євро, враховуючи бонуси.
Торрес вже узгодив умови свого особистого контракту з ПСЖ і тепер очікує на завершення переговорів між клубами.
У минулому сезоні Торрес зіграв 49 матчів за Барселону у різних турнірах, забивши 21 гол і зробивши три гольові передачі.
Раніше на веб-ресурсі інформували про відновлення контракту французького оборонця з ПСЖ.