Робот-камікадзе з підрозділу К-2 вперше знищив солдатів Російської Федерації на фронті.
Вперше українські військові ефективно використали наземний роботизований комплекс (НРК) у бойових діях проти російських сил. Робот-камікадзе, який став першим у історії батальйону наземних безпілотних комплексів бригади К-2, знищив ворожих бійців, про що повідомила бригада на своїй сторінці у Facebook.
Згідно з інформацією, наданою військовими бригади К-2, рота ударних роботів активно удосконалюється та впроваджує інноваційні тактичні рішення.
Пілот робота з позивним Міксер поділився подробицями свого "бойового debut" наземного комплексу. Під час виконання завдання військові непомітно направили свій апарат до трьох російських солдатів, після чого детонували вибухівку.
У результаті вибуху безпілотника-смертника один російський солдат загинув на місці, а інший зазнав поранень.
Третього загарбника, який залишився живим після вибуху, ліквідували оператори, використовуючи FPV-дрони.
"Цей інцидент став першим використанням К-2 наземного безпілотного комплексу безпосередньо у бойових діях проти противника", - підкреслили в підрозділі.