Новини України та світу

Шахтар оголосив ціну на Судакова - стало відомо, який клуб є основним пріоритетом для капітана "гірників".

Італійський клуб Наполі зацікавлений у трансфері українського півзахисника Георгія Судакова з Шахтаря.

На даний момент клуби не дійшли згоди щодо трансферу 22-річного півзахисника, повідомляє Calciomercato. Неаполітанці запропонували 35 мільйонів євро за гравця Шахтаря, додавши ще 5 мільйонів у вигляді бонусів. Проте "гірники" наполягають на сумі не менше 40 мільйонів євро, а також на бонусах і відсотках від можливого майбутнього перепродажу.

Судаков поділився своїми думками щодо того, чи стала перемога в Кубку його останнім досягненням у "Шахтарі": "У житті можливе все".

Відзначається, що Наполі є головним кандидатом для півзахисника. Судаков досяг угоди з італійським клубом на 4-річний контракт, проте для завершення угоди Наполі потрібно узгодити умови трансферу з командою гравця.

Нагадуємо, що на даний момент Наполі займає лідерську позицію в таблиці Серії А з 78 очками. У цьому сезоні Георгій Судаков зіграв 36 поєдинків за Шахтар, відзначившись 13 голами та 6 результативними передачами. Вартість цього півзахисника, за даними Transfermarkt, складає 32 мільйони євро.

Читайте також