Тепло доведеться почекати: Укргідрометцентр розчарував прогнозом.

У більшості областей вдень буде лише +9°...+14°.
У найближчі дні в Україні зберігатиметься вплив холодних повітряних мас. Атмосферні фронти спричинять мінливі погодні умови, а в нічний час в окремих областях можливі заморозки. Цю інформацію надає Український гідрометцентр.
Метеорологи повідомили, що з 10 по 12 травня в Україні пануватиме холодне повітря з північних регіонів. Атмосферні фронти принесуть із собою мінливі погодні умови, зокрема в багатьох областях очікуються невеликі та помірні опади.
Температурні умови залишатимуться низькими. Особливо, в ніч з суботи на неділю в північно-східних регіонах країни існує ризик заморозків на поверхні землі в діапазоні від 0 до -5°.
У світлу пору доби температура залишиться на помірному рівні, коливаючись у більшості регіонів від +9° до +14°. Трохи вищі показники спостерігатимуться на південному сході, де стовпчик термометра може підніматися до +17°.
"Синоптики зазначають, що нам слід запастися терпінням, чекаючи на сонячні та теплі дні!"
У найближчі кілька днів у Києві очікується мінлива дощова погода, а прохолодні температури залишаться актуальними щонайменше до середини травня.
Синоптики уточнюють, що дощі будуть змінюватися від слабких до помірної інтенсивності.
Температурний режим залишатиметься прохолодним: уночі стовпчики термометрів показуватимуть від +4° до +6°, а вдень повітря прогріватиметься лише до +12°...+13°. Суттєвого потепління найближчим часом не передбачається.
До того ж, у столиці спостерігатимуться зміни в атмосферному тиску, а північний вітер принесе з собою прохолодні пориви.