Трамп веде переговори з Сенатом щодо запровадження санкцій проти Росії | Еспресо

Президент США Дональд Трамп веде переговори з Сенатом щодо санкцій проти Росії, проте має намір особисто приймати рішення з цього питання.
Про це заявила речниця Білого дому Керолайн Левітт, передає Радіо Свобода.
"Президент перебуває в тісному контакті зі своїми союзниками в Сенаті, зокрема з сенатором Ліндсі Гремом, щодо цього питання. Але президент завжди наголошував, що він є головнокомандувачем, і президентом не просто так. Він від самого початку був глибоко залучений у цей конфлікт, тому будь-які рішення щодо санкцій він хоче залишити за собою", - зазначила Левітт.
Наприкінці червня сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що президент США Дональд Трамп підтримав схвалення законопроєкту щодо санкцій проти Росії за торгівлю нафтою. За його словами, у питанні санкцій проти РФ є "великий прорив".
Однак, за його словами, ініційований законопроєкт не тягтиме за собою обовʼязкових санкцій проти Росії - остаточне рішення ухвалюватиме президент США.
Раніше Грем, його колега-демократ Річард Блументаль і ще 80 співавторів, подали законопроєкт, який передбачатиме додаткові економічні санкції проти Росії за відмову від перемир'я, зокрема запровадження 500% мита на товари, що імпортуються з країн, які купують російську нафту.
Проєкт має підтримку і в Палаті представників, але після його ініціювання навесні не було здійснено жодних кроків з його ухвалення. Документ досі не схвалили.