"Для тих, хто прагне до довгого життя". Фахівець поділився порадами щодо найкращого вибору води для щоденного вживання.

Цю тему висвітлено в статті РБК-Україна під назвою "Що ми вживаємо щодня? Екологи роз'яснили проблеми з водою в Україні".
Приблизно 80% питної води в Україні надходить з поверхневих джерел, таких як ріки та озера, які підлягають ризику забруднення і екологічного виснаження. Лише 20% води постачається з більш надійних підземних джерел, зазначає в інтерв'ю РБК-Україна підприємець і віце-президент Української водної Асоціації Артем Шира.
За його словами, артезіанська вода з бюветів зазвичай чистіша. Водоканали запевняють у прийнятній якості водопровідної води, однак краще проявити обережність. Адже те, що ми споживаємо щодня, безпосередньо впливає на наше здоров'я, і вода також.
Він стверджує, що найкращим варіантом є вживати водопровідну воду, яка пройшла додаткову очистку.
"Рекомендується вживати воду, очищену за допомогою спеціальних фільтрів. Таким чином, ви зможете не турбуватися, оскільки водопровідна вода вже проходить певну очистку і в ній виконуються основні перевірки. А якщо ви ще додатково очистите її, то зможете спокійно та з насолодою насолоджуватися. Додаткова очистка води є важливою для всіх, хто прагне покращити своє здоров'я і подовжити життя," - підкреслює Артем Шира.
Іншим варіантом є придбання доочищеної води в спеціалізованих пунктах розливу, які знаходяться поруч із житловими районами.
"Є прилад - портативний вимірювач солоності води. Якщо він показує низьку солоність, можна припустити, що інші забруднення теж мінімальні. Така вода в кілька разів чистіша й придатна для споживання. Звісно, ідеально пити воду з альпійських джерел, але з реального вибору тут і зараз найкраще - очищена водопровідна або вода з пунктів розливу", - пояснює Шира.