Екстрасенс розкрила, чи варто ділитися своїми снами, а також що робити у випадку нічного жахіття.
Щоб уникнути проблем, важливо ознайомитися з певними рекомендаціями.
Важко знайти людину, яка б не любила поспати подовше, адже саме під час мандрівок царством Морфея людина відпочиває і подумки, і фізично. Іноді нам сняться хороші, приємні сни, іноді настільки реалістичні, що здаються віщими, але також будь-яка людина може побачити жахіття і замислитися, до чого сниться падіння з висоти або інші моторошні речі.
Переможниця шоу "Битва екстрасенсів" Жанна Шулакова в ексклюзивному інтерв’ю для УНІАН поділилася, коли варто ділитися своїми снами і які дії варто вжити, якщо вам приснилося щось неприємне.
Експерт наводить як приклад народне повір'я, коли люди вирішили, що віщі сни приходять до людини саме в ніч із четвертого на п'ятий день тижня, а розповідати їх не можна, інакше не збудуться. Насправді, все трохи інакше:
Навіть якщо сновидіння має пророчий характер, його можна ділитися. Якщо б це було неможливо, не існували б книги снів, їх тлумачення та ритуали для «прив召» потрібної особи у сні.
Шулакова впевнена, що розповідати сни - як погані, так і хороші, можна. Якщо звертатися до майстра для трактування сну, то все одно, коли це робити. У всіх царів, імператорів, вождів, фараонів були жерці, маги, алхіміки. Коли лідери прокидалися, то зверталися до штатного мага, який мав трактувати їхній сон.
Існує ще одне народне повір'я, яке свідчить, що люди уникають обговорення своїх снів до полудня. Причини цього страху залишаються незрозумілими, і, за словами Шулакової, в цьому немає жодної магічної логіки. Експертка вважає, що ця традиція виникла в епохи, коли люди прокидалися дуже рано, о 4-5 годині, і активно працювали на господарстві або в полі. Лише до дванадцятої години їм вдавалося звільнитися від своїх обов'язків.
Раніше вважалося, що добра господиня повинна бути зайнята хатніми справами до обіду, і якщо вона витратить весь ранок на розмови про свої сновидіння, то просто не встигне виконати необхідні обов'язки.
Чи варто ділитися поганими снами? Безумовно, так само як і позитивними. Немає жодних переконливих доказів того, що розповідь про сон до полудня може спричинити його здійснення. Шулакова зазначає, що в магічній практиці це не підтверджується. Існують сонники та різні трактування снів, і людині доводиться розповідати про те, що їй привиділось, щоб краще зрозуміти його сенс.
Після того як ви усвідомите, чи можна ділитися віщими снами, а також власними позитивними та негативними переживаннями, і зрозумієте, що день тижня чи година доби не мають значення для наслідків, ключовим є запам'ятати ще одну важливу деталь.
Декотрі особи намагаються позбутися негативу, що виникає з снів, вживаючи вислови, такі як "Куди ніч - туди й сон" або "Куди вода - туди й сон". Проте Шулакова стверджує, що такі практики не мають сенсу з магічної та енергетичної точки зору.
Вона наводить приклад любовної магії, де для того, щоб "покликати" людину у сновидіння, відкривають вікно, беруть рушник і проголошують певний наговір. Можливо, хтось з часом вирішив, що через вікно можна "відправити" неприємний сон назад, але це також просто забобон, і такого магічного ритуалу не існує.
Експертка каже, що з погляду біоенергетики, будь-яка енергія важлива, зокрема й зі сновидінь, оскільки в процесі сну підключає не просто нашу підсвідомість, а й логічне мислення, нашу свідомість, наше фізичне "я" (з'являється піт, виділяється адреналін, можливий стрес) та енерготіло людини. Під час сну йде енергообмін. Не важливо, присниться жах чи щось дуже гарне, - буде порушено енергобаланс самої людини.
Енергетичний дисбаланс рекомендується усунути протягом 24 годин. Оскільки долоні людини виконують роль енергетичних виходів, звичайна ранкова процедура умивання може сприяти врегулюванню енергетичного стану.
Шулакова підкреслює важливий аспект: вода повинна бути проточною, тобто мати джерело, наприклад, витікати з крана або з глечика. Якщо людина має схильність до забобонів, вона може під час умивання вимовляти фрази на кшталт: "Куди вода - туди й сон", або "Куди ніч - туди й сон". Таким чином, вода допомагає перенести те, що ми бачили у снах, і стабілізує нашу енергетику.
Якщо ви маєте ловець снів, який правильно оснащений вузлами, символами та віршами, то енергія, що перебуває в просторі над сплячою особою, набуває стабільності. Цей процес автоматично створює баланс між енергетичним полем навколо людини та всередині неї. Під час сну людина відновлює свої енергетичні ресурси, отримуючи енергію з навколишнього світу. Завдяки ловцю снів, вона здатна приймати позитивну енергію та стабілізувати свій стан, навіть у моменти жахливих сновидінь.