Голлівудська зірка Шон Пенн провів зустріч із матір'ю пілота "Джуса", який tragically загинув. Світлина.
Американський актор і лауреат премії "Оскар" Шон Пенн зустрівся з матір'ю загиблого українського військового пілота Андрія Пільщикова, відомого під позивним "Джус", Лілією Авер'яновою. 64-річний артист особисто поспілкувався з матір'ю героя, яка висловила йому свою вдячність за підтримку України.
Спільною світлиною із режисером Лілія Авер'янова поділилася на особистій сторінці у Facebook. Вони позували на камеру, тримаючи в руках синьо-жовтий прапор.
"Україно, твої справжні друзі завжди з тобою! Вони повсякчас думають про допомогу у нашій боротьбі. Вони надихаються і захоплюються нашою активністю, мужністю і стійкістю. Лайк вам, неймовірні українці, від зіркового Шона Пенна", - написала Лілія Авер'янова.
Нагадаємо, що легендарний пілот Андрій Пільщиков загинув 25 серпня 2023 року унаслідок зіткнення двох навчально-бойових літаків L-39. У жахливій катастрофі обірвалися життя ще двох льотчиків В'ячеслава Мінки та Сергія Проказіна. У 2024-му президент Володимир Зеленський присвоїв захиснику звання Героя України посмертно. Пілот удостоєний ордена "Золота Зірка" за особисту мужність та героїзм.
З початку повномасштабного вторгнення голлівудська зірка активно висловлює підтримку Україні. У 2023 році на 73-му Берлінському кінофестивалі відбулася світова прем'єра документального фільму "Суперсила" від Шона Пенна та Аарона Кауфмана, який висвітлює війну Росії проти нашої країни. Для створення цього фільму оскароносний актор проводив інтерв'ю з українськими військовими, політиками, журналістами та дипломатами.
Після прем'єри фільму "Джус", мама головного героя поділилася, що мала нагоду особисто поспілкуватися з режисером. Він повідомив їй про наміри зняти документальний фільм, присвячений захиснику.
Раніше OBOZ.UA розповів, що Шон Пенн зізнався, що зробив би під час зустрічі з Путіним, і пояснив, як перемога Росії у війні стане кінцем США.