Метрополітен змушений був подовжити час між поїздами.
На даний момент енергетичні спеціалісти займаються виконанням відновлювальних заходів.
У зв'язку зі складною енергетичною ситуацією в столиці, спричиненою ворожими російськими обстрілами, у Київському метрополітені тимчасово зменшено кількість поїздів на лініях. Наразі інтервали руху поїздів на всіх трьох лініях метрополітену становлять 10-12 хвилин.
Про стабілізацію енергетичної ситуації та відновлення графікових інтервалів вихідного дня (5-6 хвилин) пасажирів буде повідомлено додатково.
Просимо вас з розумінням віднестись до тимчасових змін та слідкувати за офіційними ресурсами Київського метрополітену та КМДА, щоб бути в курсі останніх новин.
У зв'язку з потребою в стабілізації функціонування енергетичної системи столиці, весь електричний транспорт, що переміщується на лівому березі Києва, тимчасово припиняє свою діяльність.
Щоб забезпечити транспортну доступність, електротранспорт на лівому березі буде доповнено автобусними маршрутами.
На правому березі міста електричний транспорт залишається в дії, проте можуть виникати зміни у затверджених розкладах руху.
Електрична енергія, що до цього використовувалася для електротранспорту на лівому березі міста, тепер перенаправлена для підтримки функціонування життєво важливих об'єктів столиці.
Після відновлення стабільної роботи енергосистеми рух електротранспорту відновлюватиметься поступово.
Закликаємо мешканців Києва та відвідувачів з терпінням сприймати тимчасові зміни і враховувати їх при плануванні своїх подорожей.
Актуальну інформацію щодо змін у русі громадського транспорту можна відстежувати в Telegram-каналі "Зміни руху | Київпастранс".
Редакція meta.ua раніше інформувала про те, що у Києві триває процес ліквідації наслідків значної нічної атаки з боку РФ. Міністр Олексій Кулеба повідомив, що постачання води в місті вже відновлено в повному обсязі. Наразі основні зусилля Міністерства енергетики та столичних служб зосереджені на відновленні теплопостачання в домівках киян. Незважаючи на складну ситуацію, ремонтні бригади працюють на повну силу.