Новини України та світу

Супротивник активізує свої дії в Запорізькому регіоні: Гуляйполе опинилося під загрозою - DeepState.

У Запорізькій області зафіксовано погіршення обстановки на фронтовій лінії.

Згідно з останніми даними, представленими аналітичним проєктом DeepState, помітно збільшилася так звана "сіра зона" в районі Солодке - Новомиколаївка - Рівнопілля - Нове - Новоуспенівське.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У DeepState повідомили про складну ситуацію в Лимані

За даними джерела, російські війська збільшили свою присутність у районі зазначених населених пунктів, де регулярно фіксується їхня активність. Зокрема, окупантам вдалося повністю захопити населений пункт Успенівка, перевіряється інформація про можливу окупацію Солодкого та Привільного. Наразі противник чинить активний тиск на Нове та Новоуспенівське, а також починає просування в напрямку Рівнопілля.

Експерти вказують на те, що чисельна перевага противника стає помітною — значна частина території опинилася під загрозою, що може створити ризики для Гуляйполя. На думку аналітиків DeepState, захоплення Рівнопілля відкриває ворогові нові можливості для наступу з півночі на місто, що ускладнює захист позицій у Зеленому Гаю та Високому (Червоному).

Раніше Гуляйполе залишалося неприступним для російських військ, які неодноразово намагалися прорватися до міста з боку Марфопіля. Нині ж новий напрямок наступу може значно ускладнити утримання оборони в одному з ключових населених пунктів Запорізького напрямку.

Читайте також