Новини України та світу

У Черкаській області стався вибух газового балона в житловому будинку, внаслідок чого травми отримали дві жінки | УНН

На Черкащині 31 грудня у місті Городище вибух газового балона спричинив пожежу в житловому будинку. Дві жінки отримали опіки, одна з них госпіталізована.

Внаслідок вибуху газового балону в Черкаській області було зруйновано житловий будинок, а дві жінки отримали травми. Про це повідомляє УНН з посиланням на Державну службу з надзвичайних ситуацій.

Особливості

Надзвичайна подія сталася 31 грудня надвечір, у місті Городище. Там загорівся житловий будинок: вогонь охопив оселю й швидко поширювався.

Внаслідок пожежі постраждала жінка, народжена у 2006 році, яка отримала опіки обличчя та рук і наразі перебуває в лікарні. Інша жінка, 1979 року народження, також зазнала опіків обличчя, але від госпіталізації відмовилася. Ймовірною причиною виникнення пожежі став вибух газового балона.

У Броварах, що на Київщині, трагічно загинула одна особа, а інша була госпіталізована внаслідок отруєння чадним газом, що виникло через генератор. Інцидент стався в багатоквартирному житловому будинку, де генератор функціонував у підземному приміщенні.

Читайте також