Мер Харкова повідомив, що внаслідок атак Росії було знищено значний енергетичний об'єкт інфраструктури.
У Харкові в результаті російських атак було знищено значний об'єкт енергетичної інфраструктури, про що 15 січня повідомив міський голова Ігор Терехов.
"Противник завдав удару по важливій критичній енергетичній інфраструктурі. Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій функціонує цілодобово, на місці працюють аварійні служби та фахівці відповідного профілю. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб зменшити наслідки ворожих атак і зберегти контроль над ситуацією", - повідомив Терехов у своєму телеграм-каналі.
Перед тим він заявляв, що російські військові завдають ударів по передмістю Харкова.
З моменту початку широкомасштабного вторгнення в лютому 2022 року Росія неодноразово атакувала енергетичні об'єкти України. З настанням осені 2025 року війська РФ активізували свої удари по українській енергетичній системі.
Служба безпеки України вважає атаки Росії на українську енергетичну інфраструктуру злочинами проти людства. Представники СБУ повідомили, що з початку цього опалювального сезону було зафіксовано 256 повітряних ударів РФ по енергетичних об'єктах і системах теплопостачання нашої країни.
В останні дні в Києві спостерігається надзвичайно важка ситуація з постачанням енергії та тепла. Після російського обстрілу 9 січня в місті тривають термінові вимкнення електрики. Мер столиці зазначив, що цей напад став найбільшим ударом по критичній інфраструктурі Києва за останні чотири роки, і нинішні умови є найскладнішими за цей час.