Україна та США узгодили умови для завершення конфлікту: Келлог поділився деталями.

Він підкреслив, що не всі умови припали до подоби українцям.
У Лондоні, під час перемовин щодо завершення конфлікту, українська та американська делегації підготували перелік умов, що включає 22 "надзвичайно чітких" кроки.
Цю інформацію озвучив Кіт Келлог, спеціальний представник президента США, у програмі телеканалу Fox News.
"Не всі українці були в захваті, але остаточна позиція, яку ви сформуєте, навряд чи сподобається комусь. Це природно під час переговорного процесу. Проте ми маємо досить вигідну ситуацію... стосовно українців, ми відчуваємо себе комфортно в нашій теперішній позиції," - зазначив Келлог.
Щодо висловлювань міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, який говорить про можливу перемогу Росії у війні, Келлог зазначив, що такі заяви не відображають реалій.
"Росія не зможе перемогти в цій війні. Протягом останніх півтора року країна не досягла жодних значних результатів... Вони зазнали втрат у сотнях тисяч солдатів, а їхнє просування вимірюється метрами, а не кілометрами. Українці ведуть запеклу боротьбу на своїй території. Отже, коли Росія стверджує, що має перевагу, це не відповідає дійсності," - підкреслив Келлог.
Дипломат підкреслив, що Росії важливо зрозуміти нові реалії: Україна займає вигідну позицію, а європейські союзники активізуються, формуючи підтримку без залучення США, зокрема під егідою Великої Британії та Франції.
"Вони абсолютно готові в будь-який момент посилити свою підтримку Україні, якщо виникне така необхідність," - наголосив Келлог.
Він підкреслив, що жодна сторона не здобуде перемогу в цій війні через збройні дії; єдиний вихід полягає в дипломатії.
"Після подій минулого тижня українці тепер чітко усвідомлюють цю ситуацію. Росіянам також потрібно це зрозуміти", - зазначив Келлог.
23 квітня пройшли переговори між предстаниками України, Великої Британії, Франції, Німеччини та США.
Цей переговорний процес був ускладнений кількома негативними аспектами, зокрема тим, що державний секретар США Марко Рубіо та спеціальний представник президента США Стів Віткофф вирішили не брати участі.
Після завершення переговорів Келлог охарактеризував їх як сприятливі.