Російські війська намагаються оточити Покровськ з трьох напрямків: які події розгортаються навколо міста?

У Донецькій області обстановка залишає складною. Ворожі сили продовжують намагатися пробитися до дороги Покровськ - Костянтинівка, намагаючись оточити Покровськ з трьох напрямків.
Цю інформацію озвучив військовий аналітик Павло Лакійчук під час виступу на каналі FREEДОМ.
З його слів, армія РФ намагається прорвати українську оборону на північний схід від Покровська, щоб вийти на трасу "Покровськ -- Костянтинівка. Це дозволить загарбникам просуватися далі до Костянтинівки.
"Російські війська намагаються оточити Покровськ з трьох сторін – з північного сходу, півдня та південного заходу. Проте їхні спроби не приносять успіху. Водночас, росіяни продовжують розширювати свої позиції. Це стало причиною численних обговорень про можливість їхнього проникнення в Дніпропетровську область. Однак, головною метою для них залишається саме Покровськ", - зазначив Лакійчук.
На Новопавлівському напрямі тривають інтенсивні бої. У цій зоні фронту російські війська досягли певних тактичних успіхів.
"Протягом тижня просування складає приблизно 90 км. Це може здатися незначним, враховуючи стійкість Збройних сил України. Основна мета російських військ – зламати нашу оборону, намагаючись її прорвати, оскільки у них бракує ресурсів і резервів," – зазначив експерт.
Зауважимо, Лакійчук каже, що ресурси та резерви РФ скуті в Сумській області. Саме там, за даними Генштабу ЗСУ, зосереджено до 60 тис. осіб особового складу армії ворога.
Нагадаємо, РФ зібрала біля Покровська 110 тис. військових. Протягом останніх кількох днів росіяни намагаються обійти Покровськ зі сходу, щоб прорватися на північ від траси, яка з'єднує Покровськ і Костянтинівку. Ворог прагне розширити так зване вклинення на цій дорозі. Частково йому це вдається.
Зауважимо, Yahoo News пише про те, що Росія тисне з двох боків -- розпочала масштабний наступ на Покровськ і Сумську область. Україна стримує атаки на двох фронтах. Обидві сторони намагаються зміцнити свої позиції до настання осені, яка традиційно сповільнює перебіг бойових дій.