За словами експерта, українські збройні сили incapacitated половину ескадрильї російських літаків Су-34 на аеродромі "Маринівка".

Ці літаки агресорів застосовуються для скидання керованих авіабомб на позиції на фронті, щоб здійснити м'ясні атаки.
Здатність російських агресивних військ виконувати бойові завдання з використанням бомбардувальників Су-34 знизилася.
Авіаексперт та провідний науковий співробітник Державного музею авіації Валерій Романенко в інтерв'ю на Radio NV звернув увагу на те, що бомбардувальники Су-34 виконують роль основних носіїв керованих авіаційних бомб (КАБ). Він підкреслив, що ці бомби надають російським військам можливість просуватися вперед та здійснювати свої наступальні операції.
Тактика полягає в тому, що спочатку завдається удар з використанням керованих авіаційних бомб (КАБ) з великої відстані. Наші зенітні ракетні системи не здатні перехопити ці літаки, оскільки КАБ скидаються на відстані 50-60 км від фронту. Після такого удару, кожна бомба важить 250 або 500 кг, а іноді й більше, з яких приблизно половина є вибухівкою, наприклад, ФАБ-250 або ФАБ-500. В умовах повітряної боротьби їх перехопити дуже складно. Вдалося знищити їх на аеродромі. Виведення з ладу п’яти таких літаків означає, що російські ескадрильї наразі мають неповний склад - ми знищили половину їхнього формування, - зазначив Романенко.
На його думку, зазвичай ескадрилья налічує 12 літальних апаратів.
"Напевно, половина ескадрильї виявилася виведеною з ладу. Якщо аеродром зазнав атак, то хоча літаки не стоять надто близько один до одного, втрати все ж можуть бути значними. Це означає, що інші повітряні судна не зможуть виконувати бойові місії найближчим часом", - зазначив авіаексперт.
27 червня з’явилася інформація про те, що російський аеродром Маринівка, розташований у Волгоградській області, був атакований на відстані 500 км від території, контрольованої Україною.
Згідно з попередніми даними Генерального штабу Збройних Сил України, було знищено чотири літаки Су-34, а також технічну експлуатаційну базу, де здійснюється обслуговування та ремонт різних бойових авіаційних засобів.