Новини України та світу

Ціни на нафту змінилися у відповідь на торгові переговори між США та Китаєм.

Ціни на нафту підвищуються в умовах оптимістичних новин з торгових перемовин між США та Китаєм, що закінчилися в неділю.

Про це пише Reuters.

Обидві країни оголосили про укладення угоди, спрямованої на зменшення торгового дисбалансу, а також досягли "значного консенсусу", що підвищило оптимізм інвесторів щодо відновлення торгівлі між найбільшими споживачами нафти у світі.

Ф'ючерси на нафту марки Brent зросли на 43 центи, або на 0,67%, до 64,34 дол за барель. Американська WTI подорожчала на 48 центів, або на 0,79%, до 61,50 дол за барель. Наприкінці минулого тижня обидва індекси зросли більш ніж на 1 дол і завершили тиждень із приростом понад 4% - вперше з середини квітня.

У травні та червні ОПЕК+ має намір збільшити обсяги видобутку нафти, проте, згідно з інформацією з опитування Reuters, у квітні виробництво в країнах картелю зменшилося.

У неділю в Омані відбулися завершальні етапи переговорів між представниками Ірану та США, які стосувалися ядерної програми Тегерана. Наступні зустрічі вже заплановані. Тим часом, Іран відкрито висловлює намір продовжувати збагачення урану, що ускладнює перспективи швидкого зняття санкцій.

Крім того, кількість активних нафтових та газових бурових установок у США минулого тижня впала до найнижчого рівня з січня, повідомила компанія Baker Hughes.

Нагадаємо:

Ціни на нафту зросли на тлі ознак послаблення торговельної напруги між основними споживачами нафти -- США та Китаєм -- і оголошення Великою Британією про "проривну" торговельну угоду зі Сполученими Штатами.

Читайте також