В Одесі парк зазнав шкоди внаслідок обстрілу: оцінка екологічних втрат перевищує ₴2 млрд.
У Одесі, після нещодавнього обстрілу, постраждала територія Центрального парку культури та відпочинку, який носить ім'я Тараса Шевченка. У цьому місці зазнали руйнувань та пошкоджень кілька будівель, а навколишня територія виявилася засміченою будівельними матеріалами.
Про це повідомили в Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу. За даними фахівців, площа засмічення становить понад 5,3 тисячі квадратних метрів -- це залишки металу, бетону, скла та покрівельних матеріалів.
Загальна величина екологічних збитків, викликаних забрудненням територій, становить більше ніж два мільярди гривень.
Повідомлення вже надіслали до Оперативного штабу Державної екологічної інспекції України. Цю інформацію використають для створення реєстру екологічних збитків, спричинених збройною агресією.
Відомо, що ввечері 23 березня російські військові здійснили напад на Одеську область, використовуючи безпілотники. Один з дронів вдарив по автобусній зупинці в Одеському районі, що призвело до поранення двох осіб.