Новини України та світу

"Як я тебе не вистачала": Леся Самаєва вразила знімком з чоловіком після розставання - Радіо Максимум

Остерігайтеся 4 лютого: чому цей день може бути небезпечним для прогулянок у лісі та подорожей.

Зірка комедії "Скажене весілля" Леся Самаєва поділилася з фанатами незабутнім моментом. Акторка вперше за тривалий період продемонструвала свого чоловіка, популярного актора Андрія Самініна, який нещодавно здобув визнання глядачів завдяки своїй ролі у фільмі "Тиха Нава".

Пара, що разом вже близько тридцяти років, з'явилася в обіймах на театральній сцені, повідомляє Радіо МАКСИМУМ, посилаючись на публікації в Instagram знаменитості.

Це захоплююче: Обранець Лесі Нікітюк поділився, де вперше познайомився з популярною телеведучою.

Леся призналася, що в останні тижні між нею та Андрієм виникла дистанція, тому ця зустріч стала для неї надзвичайно чуттєвою.

Нарешті це сталося! Як же я за тобою сумувала. Дякую, любий, за твою віддалену підтримку, але бути разом значно краще.

-- ніжно підписала фото артистка.

Цієї весни пара відзначить важливу подію — ювілей тридцятирічного спільного життя. Незважаючи на роки, які вони провели пліч-о-пліч, та труднощі, що виникали на їхньому шляху, закохані продовжують вражати всіх справжньою силою своїх почуттів.

Фоловери актриси не приховували свого захоплення, охарактеризувавши пару як "найпривабливіших акторів сучасності" і висловлюючи їм побажання безмежного щастя.

Читайте також