Новини України та світу

Форвард Динамо міг перейти до Ворскли, але Шовковський заблокував цей трансфер, незважаючи на прагнення гравця.

Київський клуб продовжує розвивати свого обдарованого гравця у юнацькому турнірі.

Український нападник Матвій Пономаренко міг покинути Динамо, повідомив Ігор Бурбас у своїй авторській програмі.

Вінгер збірної Бразилії офіційно оголосив про свій перехід до Шахтаря. Під час прийняття рішення він консультувався з футбольними легендами і має шанси потрапити до трійки найбільших трансферів в історії клубу.

Згідно з даними джерела, Ворскла проявила інтерес до 19-річного нападника, намагаючись його підписати. Полтавський клуб планував орендувати футболіста, проте отримав відмову. Олександр Шовковський та Ігор Костюк не дозволили цього переходу, незважаючи на те, що Матвій прагнув отримати більше ігрового часу на високому рівні.

Нагадуємо, що Пономаренко є вихованцем клубу Динамо. У цьому сезоні він зіграв лише 3 матчі за основну команду, в загальному витративши на полі 12 хвилин. Основну частину часу футболіст проводить в команді U-19, де відзначився 18 голами та 2 асистами у 17 зустрічах.

Його угода з Динамо діє до 31 січня 2026 року. За даними Transfermarkt, вартість футболіста становить 500 тисяч євро.

Читайте також