Новини України та світу

Барселона оголосила про свої наміри: нова угода з Левандовським та нападник з Атлетіко.

Жоан Лапорта, що готується до президентських виборів у Барселоні в середині березня, повідомив, що нападаючому Роберту Левандовському було запропоновано нову угоду.

Проте каталонці не проти підписати нападника Хуліана Альвареса.

"Левандовські зробив багато для Барселони. В якості вдячності ми готові запропонувати йому угоду на додатковий рік. У важкі часи Роберт став для нас справжньою опорою. Я бажаю, щоб він залишився на ще один сезон, але не можу знати, яке рішення прийме сам футболіст. Якщо він зацікавлений у продовженні співпраці, ми відкриті для переговорів."

"Хуліан Альварес? Вважається, що він добре підійде до системи Барселони. Але треба дізнатися, чи він хоче перейти до нас. Які умови трансферу і особистого контракту? Це важливо. Спочатку мені потрібно виграти вибори президента".

"Не бачу нічого неможливого в такому трансфері", - сказав Лапорта.

Читайте також